SportAdmin använder Cookies för att förbättra din användarupplevelse. Genom att klicka på Jag Godkänner tillåter du detta. Här kan du läsa mer om cookies och hur SportAdmin använder dem.
Ängelholms Brottarklubb
Bemanning Lergökakampen och Nybörjartävling 6-7 april

Arbetspass

Namn

övr

Transport mattor 10 st

Transport mattor

 

Fred 6/4

Magnus Torle

Ansvarig

18.30-21.30

Peter Lejon

 

 

Anders Melander

 

 

Jon Svahn

 

 

Niklas Fors

 

 

Jonas Svensson

 

 

Magnus Fors

 

 

Sultan Tamgoev

 

 

Stefan Karlsson

 

 

Per Olsson

 

 

 

 

Cafeteria iordningställande fredag 5/4

Cafeteriabygge 18,00-21.30

 

 

Renée Fors

Ansvarig

 

 

 

 

 

 

Ringormskontroll 2 st

Ringorm 07.30-09.00

 

 

Per Olsson

 

 

Niklas Fors

 

 

 

 

Invägning 2 st

Invägning 07.30-09.00

 

 

Christer Häll

 

 

Jonas Svensson

 

 

 

 

Speaker

Speaker

 

09.00-12.30

Christian Svensson

 

12.30-16.00

Isabella Resmark

 

 

 

 

Kopiering 4 st

Kopiering

 

9.00-12.30

Christer Häll

 

12.30-slut

Jonas Svensson

 

 

 

 

Sjukvårdare 2 st.  

Sjukvårdare

 

9.15-12.15

Charlotte Lindström

 

12.15-slut

Josefine Björklund

 

 

 

 

Cafeteria pass 1:

Kiosk 07.00-10.30

 

 

Steve Bradley

Ansvarig

 

Mikael Parkhed

 

 

Jon Wahlström

 

 

Linda Wahlström

 

 

Kalle Stifors

 

 

Josip Baresic

 

 

 

 

Grill 2 st

Grill 10.00-14.00

 

 

Steva Bradley

 

 

Christer Häll

 

 

 

 

Cafeteria pass 2: 5 st

Kiosk 10.00-13.30

 

 

Maria Wehlin

Ansvarig

 

Rickard Stjerna

 

 

Micke Johansson

 

 

Lenita Melander

 

 

Isabella Karlsson

 

 

Kerstin Svensson + 1

 

 

 

 

Cafeteria pass 3:

Kiosk 13.30-17.30

 

 

Maria Wehlin

Ansvarig

 

Lenita Melander

 

 

Isabella Karlsson

 

 

Marlene Grönberg

 

 

Kerstin Svenson + 1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Lapplöpare 4 st

Lapplöpare 4 st

 

 

Sixten M

 

 

Amin +

 

 

 

 

 

 

 

Tidtagare 4 st

Tidtagare 4 st

 

 

Gustav Tedvik

 

 

Isabella Resmark

 

 

Amin +

 

 

Amin +

 

 

 

 

Söndag 8/4

Nybörjartävling

 

 

 

 

Ringormskontroll

Ringorm 08.30-09.00

 

 

Magnus Svanberg

 

 

 

 

Tidtagare

Tidtagare 10.00-13.00

 

 

 Moneim Affane

 

 

 

 

Lapplöpare

Löpare 10.00-13.00

 

 

Emilia Persson

 

 

Elias Persson

 

 

 

 

Cafeteria

Kiosk 8.00-11.30

 

 

Lenita Melander

Ansvarig

 

Jon Wahlström

 

 

Marlene Grönberg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Cafeteria

Kiosk 11.00-14.30

 

 

Ranka Baresic

 

 

Simon Toft

 

 

Marlene Grönberg

 

 

Carina Wremer

 

 

Ronja Svende

 

 

Jenny Åkerman

 

 

Anna Franklin

 

 

Stella Franklin

 

 

 

 

Grill

Grill 10.00-13.00

 

 

 

 

 

 

 

Avstädning

Avstädning 13.00-15.00

 

13.00- 15.00

Reneé Fors

 

 

Magnus Torle

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Våra sponsorer