Liveresultat – tävling
SportAdmin använder Cookies för att förbättra din användarupplevelse. Genom att klicka på Jag Godkänner tillåter du detta. Här kan du läsa mer om cookies och hur SportAdmin använder dem.
Café och lift bemanning

         Om man får förhinder att ta sitt pass får man själv byta pass med en annan familj eller hyra in någon från vår ungdomslista som ersättare. Ersättningen till ungdomarna är 400 kr per pass, dvs 100 kr per timme.

Det är den familj som ursprungligen stod på schemat som ansvarar för att bytet fungerar. Information om byten måste alltid mejlas till: schemafixarna@hotmail.com.


Nedanstående ungdomar är insatta i arbetet och kan i mån av tid hjälpa till mot ersättning: 

                         
Gabriel Löfgreen
gabriel.lofgreen@hotmail.com 070-308 71 23
Vilma Bjurwill vilma@bjurwill.com 073-981 87 11
Erik Bjurwill erik@coopergate.se 070-404 86 81     
Jakob Ringwall jakob.ringvall@gmail.com 070-239 66 96
Didrik Lööfgren didrik.lofgreen@icloud.com 070-595 71 23
Wilhelm Kjellberg wilh.kjel-2019@vrg.se 072-968 81 40
Felix Svensson felix.c.svensson@gmail.com 070-273 85 36
Gustav Sjöqvist gurrasjoqvist@gmail.com 073-984 49 47
Filip Kjellberg fille.kjellberg@gmail.com 073-414 40 12
Oscar Kling oscar.kling@me.com 070-956 33 34
William Garell william.garell.student.nacka@engelska.se 073-380 90 88
Ludvig Steffensson ludde.steffensson@gmail.com 076-632 95 97
Filippa Persson filippa.persson.02@gmail.com 070-816 55 70
Hugo Järudd   hugo@jarudd.com 072-3124331
Sofie Järudd


Calle Leukfeld                                           leuckfeldcalle@gmail.com

          
sofie@jarudd.com




072-3337218
072-3323012

 
Sponsorer
Sociala media