Liveresultat – tävling
SportAdmin använder Cookies för att förbättra din användarupplevelse. Genom att klicka på Jag Godkänner tillåter du detta. Här kan du läsa mer om cookies och hur SportAdmin använder dem.

Kontakt
Skidlekis
Charlotte Ekman, Lagledare
 
Stefan Holmlund, Lagledare
 
Team U8
Per Jaldeborg, Huvudtränare
 
Fredrik Spennare, Lagledare
 
Anders Jönsson, Materialansvarig
Björn Drawfarc, Tränare
Daniel Biveson, Tränare
Erik Bergerståhl, Tränare
Johan Almberg, Tränare
Johan Weman, Tränare
Martin Drakenberg, Tränare
Mathias Norén, Tränare
Robert Viklund, Tränare
Team U10
Fredrik Nöremark, Huvudtränare
 
Behrang Masoumi, Lagledare
 
Anders Jönsson, Tränare
Annica Svegby, Tränare
Björn Hessmo, Tränare
Christian Öberg, Tränare
Malin Ortbrink, Tränare
Oscar Huss, Tränare
Anthon Cassman, Träningschef
Max-Gordon Sundquist, Träningschef
Caroline Heuman, Tävlingsanmälningar
 
Carl Brusewitz, Tävlingsansvarig
Team U12
Anton Nilsson, Hjälptränare
Arvin Öhrn, Hjälptränare
Enzo Almstedt, Hjälptränare
Peter Kaplan, Huvudtränare
 
Lena Wilton, Lagledare
 
Lina Jandér, LVC-ansvarig
 
Karin Emanuelli, Lägeransvarig
 
Martin Schenström, Materialansvarig
Erik Svanberg, Tränare
Gustaf Kellner, Tränare
Harry Ljunggren, Tränare
Michael Andersson, Tränare
Philip Wallman, Tränare
Anthon Cassman, Träningschef
Max-Gordon Sundquist, Träningschef
Ulf Emanuelli , Tävlingsansvarig
 
Team U14
Jens Fjellner, Huvudtränare
 
Theresa Fransson, Lagledare
 
Åsa Kroksgård, Lagledare
 
Ebba Eneqvist, Tränare
Gustaf Kellner, Tränare
Victor Bodén, Tränare
Anthon Cassman, Träningschef
Max-Gordon Sundquist, Träningschef
Pär Båge, Tävlingsansvarig
Team U16
Caroline Öhrn, Lagledare
 
Fredrik Eneqvist, Lagledare
 
Maria Karlsson-Redén, Lagledare
Maria Kling/lindqvist, Lagledare
Hjalmar Sommar, Tränare
Max Wedsjö, Tränare
 
Philip Wallman, Tränare
 
Anthon Cassman, Träningschef
Max-Gordon Sundquist, Träningschef
Masters och U16+
Jim Rotsman, Lagledare
 
Freeride Kids
Edvin Forsling, Hjälptränare
Björn Sone, Huvudtränare
Fredrik Mannerheim, Lagledare
 
0703-11 08 60
Freeride
Edvin Forsling, Hjälptränare
Axel Jansson-Lilja, Huvudtränare
Dan Sone, Lagledare
 
0700-48 60 00
Björn Sone, Tränare
Malte Hinas, Tränare
Snöläggning
Eva Lindgren, Lagledare
Jonas Markman, Lagledare
 
Mattias Nilsson, Lagledare
 
Max Leitgeb, Lagledare
Per Hammarlund, Lagledare
 
Träning
Henrik Sund, Träningsansvarig
 
Anthon Cassman, Träningschef
 
Max-Gordon Sundquist, Träningschef
 
Läger
Martin Schenström, Lägeransvarig klubbläger
 
0707-20 71 11
Tävling
Paul Morel, Tävlingsansvarig
 
Anläggning
Jonas Markman, Anläggningschef
 
0702-62 52 50
Jonas Widell, Liftchef
 
0708-22 82 99
Dan Sone, Parkchef
 
0700-48 60 00
Henrik Sund, Pistmaskinschef
 
0704-84 90 90
Klubbhus
Malin Tempelman, Klubbhusansvarig
 
0739-44 35 00
Eva Lindgren, Schemaansvarig
 
0705-51 29 05
Marknad
Henrik Grape, Marknadsansvarig
 
0706-62 52 52
Administration
Helena Kaplan, Ekonomiansvarig
 
0738-46 43 88
Pär Båge, Huvudadministratör
 
0709-79 92 62
Styrelse
Mikael Lindh Hök, Ordförande
 
0709-42 88 97

 
Sponsorer
Sociala media