Liveresultat – tävling
SportAdmin använder Cookies för att förbättra din användarupplevelse. Genom att klicka på Jag Godkänner tillåter du detta. Här kan du läsa mer om cookies och hur SportAdmin använder dem.

Kontakt
Skidlekis
Anna Hichens-Bergström, Lagledare
 
Stefan Holmlund, Lagledare
 
Anna Skogestig, Tränare
Natalie Karlsson Redén, Tränare
Sofie Palmgren, Tränare
Team U8
Fredrik Mannerheim, Administratörer
Mathias Norén, Administratörer
 
Erik Bergerståhl, Huvudtränare
 
Fredrik Spennare, Lagledare
 
Anna Skogestig, Tränare
Daniel Biveson, Tränare
Elin Nilsson, Tränare
Johan Weman, Tränare
Martin Drakenberg, Tränare
Natalie Karlsson Redén, Tränare
Sofie Palmgren, Tränare
Team U10
Alve Källström Säfweräng, Administratörer
Fredrik Nöremark, Huvudtränare
 
Behrang Masoumi, Lagledare
 
Fredrik Mannerheim, Lagledare
Fredrik Mannerheim, Lägeransvarig
Anders Jönsson, Materialansvarig
Anders Jönsson, Tränare
Björn Drawfarc, Tränare
Edith Silfwerplatz, Tränare
Erik Bergerståhl, Tränare
John Wendt, Tränare
Nils Skogestig, Tränare
Oscar Huss, Tränare
Ossian Carlsson, Tränare
Per Jaldeborg, Tränare
Rasmus Kiw, Tränare
Caroline Heuman, Tävlingsanmälningar
 
Team U12
Lena Wilton, Administratörer
 
Åsa Kroksgård, Administratörer
 
Peter Kaplan, Huvudtränare
 
Henrik Silfver, Lagledare
 
Lena Wilton, Lagledare
 
Anders Jönsson, Tränare
Anton Nilsson, Tränare
Calle Kjellberg, Tränare
Elin Wilson, Tränare
Enzo Almstedt, Tränare
Michael Andersson, Tränare
Team U14
Anthon Cassman, Huvudtränare
Åsa Kroksgård, Lagledare
 
Fabian Lundquist, Tränare
Håkan Westberg, Tränare
Paul Morel, Tränare
Anthon Cassman, Träningschef
Team U16
Anthon Cassman, Huvudtränare
Max-Gordon Sundquist, Huvudtränare
Maria Karlsson-Redén, Lagledare
 
Mia Kling/lindqvist, Lagledare
 
Anthon Cassman, Träningschef
Max-Gordon Sundquist, Träningschef
Masters och U16+
Jim Rotsman, Lagledare
 
Lotta Löwgren, Lagledare
Freeride Kids
Fredrik Mannerheim, Lagledare
 
0703-11 08 60
Edvin Forsling, Tränare
Malte Hinas, Tränare
Freeride
Cecilia Enander, Lagledare
 
Edvin Forsling, Tränare
Malte Hinas, Tränare
Café och lift bemanning
Eva Lindgren, Huvudadministratör
 
Snöläggning
Hans-Fredrik Bengtsson, Anläggningschef
 
Jonas Markman, Snöläggningschef
 
Träning
Behrang Masoumi, Lagledare
 
Cecilia Enander, Lagledare
 
Fredrik Mannerheim, Lagledare
 
Fredrik Spennare, Lagledare
 
Henrik Silfver, Lagledare
 
Jim Rotsman, Lagledare
 
Lena Wilton, Lagledare
 
Lotta Löwgren, Lagledare
 
Maria Karlsson-Redén, Lagledare
 
Mia Kling/lindqvist, Lagledare
 
Åsa Kroksgård, Lagledare
 
Anders Jönsson, Tränare
Björn Drawfarc, Tränare
Erik Bergerståhl, Tränare
Fredrik Nöremark, Tränare
Per Jaldeborg, Tränare
Paul Morel, Träningsansvarig
 
Anthon Cassman, Träningschef
 
Max-Gordon Sundquist, Träningschef
 
Läger
Martin Schenström, Lägeransvarig klubbläger
 
0722-48 09 92
Tävling
Mattias Eneqvist, Tävlingsansvarig
 
Anläggning
Hans-Fredrik Bengtsson, Anläggningschef
 
Hans-Fredrik Bengtsson, Huvudadministratör
 
Patric af Ekenstam, Parkchef
 
Henrik Sund, Pistmaskinschef
 
Klubbhus
Eva Lindgren, Administratörer
 
Malin Tempelman, Klubbhusansvarig
 
Eva Lindgren, Schemaansvarig
 
Marknad
Henrik Grape, Marknadsansvarig
 
Administration
Helena Kaplan, Ekonomiansvarig
 
Ulf Emanuelli , Huvudadministratör
 
Styrelse
Mikael Lindh Hök, Ordförande
 
0709-42 88 97

 
Sponsorer
Sociala media