SportAdmin använder Cookies för att förbättra din användarupplevelse. Genom att klicka på Jag Godkänner tillåter du detta. Här kan du läsa mer om cookies och hur SportAdmin använder dem.
Brunnby FF

Matcher
APRIL 2022
 
09
09:00
lör
09:00    
Viken, Vikvalla IP konstgräsplan
 
Vikens IK - Brunnby FF  -      
10
09:00
sön
09:00    
Höganäs Sportcenter B-5
Höganäs BK blå - Brunnby FF vit  -      
10
09:30
sön
09:30    
Brunnbyvallen B-plan 5-manna
Brunnby FF röd - Hittarps IK röd  -      
 
17
09:30
sön
09:30    
Brunnbyvallen B-plan 5-manna
Brunnby FF vit - Hyllinge GIF  -      
17
11:30
sön
11:30    
Västergårds IP 12
Eskilsminne IF blå - Brunnby FF röd  -      
 
23
10:45
lör
10:45    
Bjärshögs IP Konstgräs
Åstorps FF blå - Brunnby FF röd  -      
24
09:00
sön
09:00    
Brunnbyvallen B-plan 5-manna
Brunnby FF vit - Hittarps IK svart  -      
MAJ 2022
 
01
09:00
sön
09:00    
Brunnbyvallen B-plan 5-manna
Brunnby FF röd - Vedby/Rönne IF vit  -      
01
10:30
sön
10:30    
Västergårds IP 10
Eskilsminne IF randigt - Brunnby FF vit  -      
 
08
09:30
sön
09:30    
Brunnbyvallen B-plan 5-manna
Brunnby FF vit - Ängelholms FF vit  -      
08
11:00
sön
11:00    
Kvidinge IP B-plan
Kvidinge IF - Brunnby FF röd  -      
 
15
09:30
sön
09:30    
Brunnbyvallen B-plan 5-manna
Brunnby FF röd - Vejby IF orange  -      
15
10:00
sön
10:00    
Råå IP D-plan 5-manna 1
Råå IF svartvit - Brunnby FF vit  -      
 
22
09:30
sön
09:30    
Brunnbyvallen B-plan 5-manna
Brunnby FF vit - Jonstorps IF FK blå  -      
22
13:00
sön
13:00    
Uggleplan, Perstorp B-plan 9-manna
Perstorp Bälinge IK - Brunnby FF röd  -      
 
28
08:00
lör
08:00    
Bortamatcher övrig - Cup
KBK cupen - Brunnby FF  -      
28
10:30
lör
10:30    
Bortamatcher övrig - Cup
KB - Brunnby FF  -      
JUNI 2022
 
05
09:30
sön
09:30    
Brunnbyvallen B-plan 5-manna
Brunnby FF röd - Ängelholms FF gul  -      
 
07
18:00
tis
18:00    
Ryvallen A-plan 5-manna 1
Allerums GIF - Brunnby FF vit  -      
11
10:00
lör
10:00    
Råå IP C-plan 5-manna
Råå IF vit - Brunnby FF röd  -      
12
09:30
sön
09:30    
Brunnbyvallen B-plan 5-manna
Brunnby FF vit - Åstorps FF vit  -      
AUGUSTI 2022
 
20
09:00
lör
09:00    
Laröds IP F-plan, 5-manna
Hittarps IK röd - Brunnby FF röd  -      
21
09:00
sön
09:00    
Höganäs Sportcenter D-5
Höganäs BK blå - Brunnby FF vit  -      
21
11:30
sön
11:30    
Brunnbyvallen B-plan 5-manna
Brunnby FF blå - Förslövs IF  -      
 
27
09:30
lör
09:30    
Brunnbyvallen B-plan 5-manna
Brunnby FF röd - Råå IF vit  -      
28
09:30
sön
09:30    
Brunnbyvallen B-plan 5-manna
Brunnby FF vit - Ängelholms FF vit  -      
28
10:00
sön
10:00    
Västra Karups IP C-plan 5-manna 1
Västra Karups IF - Brunnby FF blå  -      
SEPTEMBER 2022
 
04
10:30
sön
10:30    
Brunnbyvallen B-plan 5-manna
Brunnby FF blå - Råå IF vitblå  -      
04
11:00
sön
11:00    
Kvidinge IP B-plan
Kvidinge IF - Brunnby FF röd  -      
04
11:00
sön
11:00    
Ryvallen A-plan 5-manna 1
Allerums GIF - Brunnby FF vit  -      
 
10
09:30
lör
09:30    
Brunnbyvallen B-plan 5-manna
Brunnby FF röd - Perstorp Bälinge IK  -      
11
09:30
sön
09:30    
Brunnbyvallen B-plan 5-manna
Brunnby FF vit - Åstorps FF vit  -      
11
11:30
sön
11:30    
Brunnbyvallen B-plan 5-manna
Brunnby FF blå - Vedby/Rönne IF blå  -      
 
17
09:30
lör
09:30    
Vejby IP B-Plan
Vejby IF orange - Brunnby FF röd  -      
17
13:30
lör
13:30    
Vidablick IP konstgräs 5-manna
Mörarps IF - Brunnby FF vit  -      
 
19
18:30
mån
18:30    
Ryavallen C-plan 7-manna 2
Ekets GoIF - Brunnby FF blå  -      
24
09:30
lör
09:30    
Brunnbyvallen B-plan 5-manna
Brunnby FF röd - Eskilsminne IF blå  -      
25
09:30
sön
09:30    
Brunnbyvallen B-plan 5-manna
Brunnby FF vit - Hittarps IK svart  -      
25
11:30
sön
11:30    
Brunnbyvallen B-plan 5-manna
Brunnby FF blå - Vejby IF blå  -      
 
28
18:30
ons
18:30    
Västergårds IP 9, konstgräs
Eskilsminne IF randigt - Brunnby FF vit  -      
OKTOBER 2022
 
01
10:00
lör
10:00    
Bjärshögs IP Konstgräs
Åstorps FF blå - Brunnby FF röd  -      
02
11:00
sön
11:00    
Fridhemsparken, Ängelholm Konstgräs 7-manna 1
Ängelholms FF blå - Brunnby FF blå  -      
 
08
11:30
lör
11:30    
Råå IP C-plan 5-manna
Råå IF svartvit - Brunnby FF vit  -      
09
11:00
sön
11:00    
Fridhemsparken, Ängelholm Konstgräs 7-manna 2
Ängelholms FF gul - Brunnby FF röd  -      
09
11:30
sön
11:30    
Brunnbyvallen B-plan 5-manna
Brunnby FF blå - Eskilsminne IF gul  -      
 
15
09:30
lör
09:30    
Brunnbyvallen B-plan 5-manna
Brunnby FF röd - Billesholms GIF   -      
16
09:30
sön
09:30    
Brunnbyvallen B-plan 5-manna
Brunnby FF vit - Jonstorps IF FK blå  -      
16
13:00
sön
13:00    
Munka IP C-plan 5-manna 1
Munka Ljungby IF - Brunnby FF blå  -